Jdi na obsah Jdi na menu
 


KUNDALINI JÓGA

15. 8. 2018
 
Kdy: v pondělí od 19.00 hod do 20.30 hod
Kde: MC Studánka
Lektorka: Hanka Vítková
Cena: 150 Kč za 1 lekci, od 10.9.2018 do 28.1.2019, cena za pololetí 1500 Kč
Popis:
Kundalini jóga, dříve nazývaná Královskou jógou, je technologie vědomí. Nástroj, který nám pomáhá v životě odstranit překážky na naší cestě k sobě samotným a najít v sobě sílu vše zvládnout. Je tou nejrychlejší cestou k vybudování vyváženého stavu mezi tělem, myslí a duší. Vede
k celistvosti, ostatně jako jiné druhy jógy. Tím, že sjednocuje všechny směry jógy, nejlépe odpovídá požadavkům a tempu života současného člověka.
Kundalini jóga zahrnuje dynamická cvičení, statické pozice, dechové techniky, meditace a vibrace zvuku v podobě manter. Procvičuje fyzické tělo, uvolňuje svaly a klouby, posiluje srdce a plíce, harmonizuje endokrinní a nervovou soustavu i reprodukční systém. Uklidňuje mysl a tiší emoce. Odstraňuje energetické bloky a odvádí z těla toxiny. Dokáže být nápomocná v běžných
životních situacích i tím, že se budete cítit zdravější, vitálnější a nejspíš budete spokojenější se životem, který žijete.
 
Pro koho: Kundalini jóga je určena pro ženy i muže bez omezení věku či fyzické zdatnosti. Může přijít úplný začátečník i velmi pokročilý student. Není nutná předchozí zkušenost s kundalini ani s jinou jógou.
Kdo má motivaci pracovat nejenom na svém fyzickém těle, ale i na duševním stavu, případně duchovním rozměru života, pravděpodobně nenajde lepší soubor technik, než je Kundalini jóga podle Yogi Bhajana. Možná budete překvapeni, jak jsou některé cviky jednoduché a zároveň účinné, pokud jsou prováděné vědomě, v jasné posloupnosti a časovém rozsahu.
Pouze osobní prožitek vám řekne, co to Kundalini jóga je, protože je pouze a jenom VÁŠ !!!
Co sebou:
Zájemci o lekci budou potřebovat pohodlné oblečení na cvičení, podložku, pití, deku a případně polštářek. Deka a polštářek je dobrovolné, není nutností. Lze doladit během lekcí podle toho až se zjistí, zda je to nutné nebo ne.