Jdi na obsah Jdi na menu
 


KUNDALINI JÓGA

Kdy: pondělí od 19.00 do 20.30 -  dne 18.3.2019 se lekce z provozních důvodů nekoná.
Kde: MC Studánka
Lektorka: Hanka Vítková
Cena: Nově se bude kupovat permanentka o 10ti lekcích, jejíž platnost bude 3 měsíce (12 týdnů) od první hodiny následujícího cyklu // zakoupení. Tzn. že bude možnost vynechat 2 lekce, aniž by došlo k finanční ztrátě. Pokud zájemci v následujícím cyklu ani jednou nevynechají, budou mít již zaplacené 2 lekce z cyklu následujícího jako ochutnávku nového tématu. 
 
Cena při koupi permanentky je 170,- Kč / 1,5h lekci, cena permanentky bude 1700,- Kč / 10 lekcí (viz letáček).  
Nově je možnost kurz navštívit dle časových možností za jednorázové vstupné 200,- Kč / 1,5h lekci (platba v hotovosti na místě). 
Pokud se rozhodnete pro zakoupení permanentky, prosíme pište na email mcstudanka@seznam.cz.
Popis:
Kundalini jóga, dříve nazývaná Královskou jógou, je technologie vědomí. Nástroj, který nám pomáhá v životě odstranit překážky na naší cestě k sobě samotným a najít v sobě sílu vše zvládnout. Je tou nejrychlejší cestou k vybudování vyváženého stavu mezi tělem, myslí a duší. Vede k celistvosti, ostatně jako jiné druhy jógy. Tím, že sjednocuje všechny směry jógy, nejlépe odpovídá požadavkům a tempu života současného člověka.
Kundalini jóga zahrnuje dynamická cvičení, statické pozice, dechové techniky, meditace a vibrace zvuku v podobě manter. Procvičuje fyzické tělo, uvolňuje svaly a klouby, posiluje srdce a plíce, harmonizuje endokrinní a nervovou soustavu i reprodukční systém. Uklidňuje mysl a tiší emoce. Odstraňuje energetické bloky a odvádí z těla toxiny. Dokáže být nápomocná v běžných
životních situacích i tím, že se budete cítit zdravější, vitálnější a nejspíš budete spokojenější se životem, který žijete.
 
Pro koho: Kundalini jóga je určena pro ženy i muže bez omezení věku či fyzické zdatnosti. Může přijít úplný začátečník i velmi pokročilý student. Není nutná předchozí zkušenost s kundalini ani s jinou jógou.
Kdo má motivaci pracovat nejenom na svém fyzickém těle, ale i na duševním stavu, případně duchovním rozměru života, pravděpodobně nenajde lepší soubor technik, než je Kundalini jóga podle Yogi Bhajana. Možná budete překvapeni, jak jsou některé cviky jednoduché a zároveň účinné, pokud jsou prováděné vědomě, v jasné posloupnosti a časovém rozsahu.
Pouze osobní prožitek vám řekne, co to Kundalini jóga je, protože je pouze a jenom VÁŠ !!!
Co sebou:
Zájemci o lekci budou potřebovat pohodlné oblečení na cvičení, podložku, pití, deku a případně polštářek. Deka a polštářek je dobrovolné, není nutností. Lze doladit během lekcí podle toho až se zjistí, zda je to nutné nebo ne.
 

stromletak.jpg