Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pilates nejen pro maminky po porodu (i s dětmi do 1,5 roku)

  • Kdy: úterý 8:40 – 9:35 (5.2. – 18.6.2019 mimo 26.2., 5.3., 12.3., 19.3.)

  • Kde: MC Studánka

  • Cena: 16 lekcí po 120,- Kč = 1920 Kč - lze se přihlásit i v průběhu kurzu

Možnost cvičení žen a dětí v jednom kruhu. Vhodné i pro netěhotné, které si přejí otěhotnět, či ženy, které se chtějí potkat samy se sebou, i pro maminky, co mají starší děti a chtějí si zacvičit.

Cvičení Pilates zejména pro maminky v přítomnosti svých miminek (věnujeme jim pozornost dle potřeby) je zaměřeno na koncentraci, dýchání, vědomé zapojování svalů a používání svého těla. Bude přizpůsobeno maminkám po porodu, aby byly respektovány změny aktuálně probíhající v těle maminky. Náročnější cviky a modifikace budou navrženy ženám, které je již zvládnou.

Přispívá k rozvoji síly, rovnováhy a ke snížení svalového napětí. Na závěr nás čeká krátká relaxace.

Přítomnost starších dětí po dohodě s lektorkou.

Lektorka: Ing. Olga Bednářová, certifikovaná cvičitelka A centra (www.acentrum.eu)

  • Ze všech škol si do života odnesla přesně to, co potřebovala. Nejvíce inspirující a život obohacující byly 2 roky studijního výměnného programu v Indonésii.  Na Jávu, ale i další ostrovy se ještě několikrát vrátila. Tamní lidé ji přivedli k mnoha otázkám - nejdůležitějšími tématy jsou: rodinné vztahy, péče o dítě, víra, práce s energií (léčitelství, tradiční indonéský tanec, bojové umění Silat), reflexní terapie, přirozenost, srdečnost, a to v obrovském kontrastu lidí „obyčejných“ až chudých a těch bohatých, žijících podobně jako „běloši“.
  • Po návratu do ČR absolvovala v Centru přírodní léčby MUDr. Hájkové řadu seminářů a kurzů, např. Reflexní terapie, Funkční orgánové souvislosti, Holistická anatomie bytosti, Reiki, Samoléčebné procedury…
  • Od roku 2010 se starala jako chůva postupně o 3 děti, spolupracovala s léčitelkou, individuálně učila děti ZŠ a gymnázií. Prožila nádherné těhotenství. Od roku 2015 je šťastnou maminkou syna. City ji vedou dál a své zkušenosti s alternativním léčením předává těhotným ženám a rodinám s dětmi, zejména malými. Pro doplnění a ucelení informací a zkušeností absolvovala akreditovaný Lektorský kurz vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství (Cvičení s dětmi, Pilates)​

Bližší informace: olga.bednarova@email.cz