Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pilates pro ženy

Kdy: středa 19:45 – 20:45 (6. 2. – 19. 6. 2019 mimo 13.2.)

Kde: MC Studánka

Cena: 19 lekcí po 120 Kč = 2280 Kč – lze se hlásit i v průběhu kurzu

Metoda Pilates vznikla zaměřením jejího tvůrce na dosažení stability, síly, preciznosti a ladnosti cvičebních pohybů i běžných pohybových návyků. Těchto přínosů je dosaženo pravidelným cvičením specializovaných cviků, které budují především stabilní a silné jádro pohybového systému – v moderním názvosloví tzv. „core“ těla. Jeho součástí nejsou jen svaly bříška a podbřišku, ale i celé pánevní dno a hluboký stabilizační systém páteře. Ten ve své zdravé funkci umožňuje mít zdravá záda bez bolesti i správné držení trupu, které ženám sluší a má trvalý pozitivní vliv na sebevědomí.
Díky správnému dýchání i nové úrovni uvědomování si vlastního těla a vhodnému přizpůsobení cviků začátečnicím i pokročilým cvičenkám budeme postupně pomáhat utvářet silnější i krásnější tělo s plochým bříškem, pevnými hýžděmi, zdravými zády se vzpřímeným postojem, uvolněnými a přitom silnými svaly.

Jednotlivé lekce tvoří volný cyklus a není nezbytné absolvovat kvůli návaznosti každou lekci. S Pilates tvoříte štíhlé silné svaly, krásnou postavu a zdravou psychiku.

Lektorka: Ing. Olga Bednářová, certifikovaná cvičitelka A centra (www.acentrum.eu)

  • Ze všech škol si do života odnesla přesně to, co potřebovala. Nejvíce inspirující a život obohacující byly 2 roky studijního výměnného programu v Indonésii.  Na Jávu, ale i další ostrovy se ještě několikrát vrátila. Tamní lidé ji přivedli k mnoha otázkám - nejdůležitějšími tématy jsou: rodinné vztahy, péče o dítě, víra, práce s energií (léčitelství, tradiční indonéský tanec, bojové umění Silat), reflexní terapie, přirozenost, srdečnost, a to v obrovském kontrastu lidí „obyčejných“ až chudých a těch bohatých, žijících podobně jako „běloši“.
  • Po návratu do ČR absolvovala v Centru přírodní léčby MUDr. Hájkové řadu seminářů a kurzů, např. Reflexní terapie, Funkční orgánové souvislosti, Holistická anatomie bytosti, Reiki, Samoléčebné procedury…
  • Od roku 2010 se starala jako chůva postupně o 3 děti, spolupracovala s léčitelkou, individuálně učila děti ZŠ a gymnázií. Prožila nádherné těhotenství. Od roku 2015 je šťastnou maminkou syna. City ji vedou dál a své zkušenosti s alternativním léčením předává těhotným ženám a rodinám s dětmi, zejména malými. Pro doplnění a ucelení informací a zkušeností absolvovala akreditovaný Lektorský kurz vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství (Cvičení s dětmi, Pilates)​

Bližší informace: olga.bednarova@email.cz