Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Vážení návštěvníci,
žádáme vás, abyste permanentky pořizovali s ohledem na to, jak jste schopní lekce z nich čerpat. V srpnu 2023 končí nájemní smlouva Studánky na aktuální prostory a zatím se nemáme kam přesunout. Situaci řešíme od září, ale bez úspěchu. Nemůžeme tudíž zajistit, že budete mít možnost lekce dočerpat ve školním roce 2023/2024. Zároveň vás tímto prosíme o pomoc. Kdybyste věděli o vhodném prostoru na Zličíně, který je bezbariérový, se sociálním zařízením, místem na zaparkování kočárků, přiměřeně světlý, teplý a větší, podobně jako Studánka, budeme rádi, když nás na něj upozorníte. Pomozte nám zachránit Studánku!

_________________________________

Od října 2022 v MC Studánka přecházíme na rezervační systém Webooker. Všechny permanentky do něj byly převedeny. Vlastníte-li permanentku, ale nepřišel vám mail o přechodu na Webooker s informacemi a instrukcemi, obraťte se na nás mailem a situaci společně vyřešíme. Všechny vstupy (i jednorázové) na lekce i víkendové akce je nezbytné přihlásit ve Webookeru.

___________________________________

Mateřské centrum Studánka potřebuje tvou pomoc!

V průběhu let nám odrostly děti a některé z nás za sebe hledají náhradu. Pátráme po dobrovolnicích, které budou mimo jiné otevírat úterní volnou hernu. Jejich děti budou mít vstup zdarma a další výhody.

7.jpg

 Aktivity Studánky organizují zličínské maminky pro své a další děti. Bez nových maminek je pro nás činnost stále obtížnější. Chceš ovlivnit, co se na Zličíně děje? Pořádat s námi akce, organizovat kroužky aj.?

Ozvi se nám!

V případě zájmu volejte 737 504 838 nebo piště na mcstudanka@seznam.cz.