Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

!!DŮLEŽITÉ!!

Na základě usnesení vlády o přijetí krizového opatření s účinností od 14.10.2020
rušíme kroužky a kurzy pro děti i dospělé do 31.10.2020.
Funguje Klubíčko a volná herna bude v úterý 15:30-17:30 pro povolený počet osob.
Haloweenská party 25.10.2020 je ZRUŠENA.
Dřevěné divadlo jsme si užili i při skromnějším publiku.
Pan Hrubec myslí i na ostatní děti, které nemohli přijít a až do středy jim umožní, podívat se na divadelní představení na svém youtube kanálu.
Moc děkujeme a budeme se těšit zase příště na viděnou.

2.10.2020 Cvičení pro rodiče s dětmi 1-2 roky a 2-3 roky se koná, za Hanku Pavlovskou máme záskok do konce listopadu. Cvičení s miminky odpadá, záskok ještě domlouváme a brzy budeme informovat o dalším pokračování kurzu.

Cvičení břicho, stehna, hýždě - kapacita cvičení je naplněna, z toho důvodu rušíme jednorázové vstupy.

16.9: Angličtina pro maminky s dětmi tento týden nezačíná, nemáme dost přihlášených. Ještě chvíli počkáme a otevřeme podle zájmu v říjnu. Stále se můžete přihlásit na: https://www.kecklub.cz/courses-1/mc-stud%C3%A1nka

PŘIHLAŠOVÁNÍ/REGISTRACE SPUŠTĚNA!

Na kroužky a kurzy pro děti i dospělé se již můžete přihlásit. Možnosti přihlášení a kontakty najdete u jednotlivých kurzů, více Kroužky pro děti a Kurzy pro dospělé.

OTVÍRÁME A JSME ZPĚT!

Mateřské centrum Studánka se na Vás od září těší znovu v původních prostorách vedle Mateřské školky U Rybníčku v ulici Hevlínská 500/2.

Už jsme přestěhovaní a prostor je pro vás připraven. Přijďte se podívat!

Kurzy začínají od 7.9.2020 a otevřená herna od 14.9.2020!

 

JEŠTĚ LEPŠÍ HERNA

Ještě před pár dny byly hračky v krabicích, protože se v herně v červenci malovalo, ale teď už je pro Vás vše připraveno a od září se na naše nejmenší i na jejich rodiče a prarodiče budeme těšit!

V herně je nový koberec a některé hračky (stavebnice, vláčky a koleje, nádobíčko v kuchyňce, kostičky, atd.)

Lepší vzduch zajistí čistička vzduchu a větší soukromí poskytnou rolety na oknech. Nově jsme uspořádali i šatnu. A co pro Vás chystáme? Připojení k Wi-fi v herně a lepší otevírací dobu volné herny. Více HERNA

 

 PLÁNUJETE DĚTSKOU OSLAVU?  

Sháníte ideální prostor pro uspořádání narozenin Vašeho dítěte? Potřebujete místo, kam se vejdou všichni kamarádi a kde si užijí svůj velký den v herně plné neokoukaných hraček? A chcete si přinést své občerstvení? Hodilo by se Vám kuchyňské zázemí s ledničkou? Pak si e-mailem rezervujte některý z víkendů v našem MC Studánka

Více informací zde. 

 

NABÍZÍME NENÁROČNÝ PŘIVÝDĚLEK NEBO BRIGÁDU V HERNĚ MC

Pro hernu MC Studánka hledáme asistenta/y (hledáme více osob, aby se mohly střídat). Asistent bude v určených odpoledních hodinách přítomen v herně MC, bude do prostoru pouštět rodiče s dětmi, vybírat vstupné, zajišťovat základní dohled. Nejedná se o hlídání dětí! DPP, 80 Kč/hodina. Konkrétní čas po dohodě.

Vhodné pro maminky na rodičovské dovolené, seniory, studenty. V případě zájmu volejte 737 504 838 nebo piště na mcstudanka@seznam.cz.