Jdi na obsah Jdi na menu
 


Herna pro děti

511423a8-37a5-401d-8e27-c5c562d6cce1.jpgKdy: úterý 16:00 - 18:00, začínáme v říjnu 2022, není třeba se přihlašovat, stačí zvonit

Výjimečně může být zavřeno z důvodu možností lektorů. Otevření herny ovlivňuje také počasí, především v květnu a červnu.  Sledujte, prosím, informace na Facebooku. Pokud si chcete ověřit, zda máme otevřeno, můžete nás kontaktovat na Messengeru nebo telefonicky.

Cena: 50 Kč / dítě (0-6 měsíců ZDARMA, dospělý doprovod ZDARMA)

V Mateřském centru Studánka vás rádi přivítáme kromě pravidelných kurzů a jednorázových akcí ve Volné herně. Přijďte si odpočinout od běžného denního shonu a nechte děti si hrát. 
Herna poskytuje příjemné, útulné a čisté prostředí pro děti a jejich doprovod. Najdou u nás bezpečné hraní jak ti nejmenší, kteří teprve leží, lezou nebo sotva stojí, i větší děti, na než čekají hračky odpovídající jejich věku i moderní deskové hry. K dispozici je kuchyňská linka s ledničkou, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí, nádobí. Můžete u nás ohřát jídlo i pohodlně nakrmit v dětské židličce, starší děti se mohou občerstvit u stolečků. Samozřejmostí je také Wi-Fi připojení.

84e6652e-f138-4de5-8cb6-5731bcb40dae.jpgHračky: dřevěná kuchyňka s nádobím a potravinami, kočárky s panenkami, motorky, ponk a nářadí, buldozer a bagr, mašinky a koleje (máme nové tunely a závory), stavebnice (Magformers, megablocks, atd.), autodráha Wadder, autíčka, kostky, figurky zvířátek, knížky, plyšáci. 

Pro miminka: máme k dispozici houpátko/sedátko, jídelní židličku, přebalovací pult, na bezbariérovém WC jsou nočníky i dětské sedátko
 

Bezbariérový vstup.
 

Místo pro kočárky v šatně.