Jdi na obsah Jdi na menu
 


Angličtina pro děti a maminky

Aktuálně 14.9 : Angličtina pro maminky s dětmi tento týden nezačíná, nemáme dost přihlášených. Ještě chvíli počkáme a otevřeme podle zájmu v říjnu. Stále se můžete přihlásit na: https://www.kecklub.cz/courses-1/mc-stud%C3%A1nka

Kdy: úterý 12:30 - 13:15, čtvrtek 12:30 - 13:15, začínáme 16.9.2020

Kde: MC Studánka

Ve spolupráci s jazykovou školou KEC Club (Kreativní Edukativní Club) jsme pro Vás a vaše děti připravili konverzační angličtinu.

LektorArnaud Degroux (majitel společnosti a zároveň školitel), v ČR žije 9 let, rozumí na 50% česky, ale nemluví česky, je velmi entuziastický a práci s dětmi miluje.

Cena: 130 Kč/ 45 minut, 250 Kč/90 minut

Registrace: https://www.kecklub.cz/courses-1/mc-stud%C3%A1nka

Chystáte se zpět do práce a potřebujete angličtinu oprášit nebo nechcete zapomenout co už znáte popř. začít úplně od začátku? Nově možnost docházet na angličtinu do našeho mateřského centra s Vaším dítkem, které si může hrát v dětském koutku zatímco vy budete studovat…

Chcete se učit angličtinu, ale nemáte hlídání? Nám to nevadí, vezměte své děti na angličtinu s sebou. Zatímco vy se budete učit a Váš potomek si bude hrát nebo malovat přímo u nás v MC, bude taktéž mít možnost angličtinu poslouchat…A když si nebude chtít hrát, proč ho také nezapojit? Můžete se chvíli učit angličtinu i společně!

Lze si zařídit hodiny individuální, hodiny ve dvojicích, ale pokud máte partu kamarádek a chcete chodit společně i s dětmi, proč ne?

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na 
www.kecklub.cz

studanka.jpg

materity---flyer-03.jpg