Jdi na obsah Jdi na menu
 


20. 8. 2020

Jemná jóga pro každého

Kdy: pondělí 18:00 - 19:00, začínáme 12. 09. 2022

Cena: 10 vstupů za 1200 Kč, jednorázově 150 Kč

Kde: Taneční sál ZŠ Zličín (přímo v budově ZŠ)

Lektorka: Renata Maierl

Přihlášení: renata.maierl@seznam.cz, tel: 603900369

Obsah kurzu:jemna---jo--ga_leta--k.png

Jemná jóga vychází z Hatha jógy. Lekce jsou vedeny jemnou formou a zvládne je opravdu každý. Vždy nabízím různé varianty obtížnosti jednotlivých ásan. Začínáme relaxací, zklidněním mysli, protažením. Poté následují varianty pozdravů slunci prokládané úklonovými, záklonovými, balančními ásanami. Končíme průpravnými a spinálními cviky a konečnou relaxací v šavásaně.

Sestavy jsou jednoduché a koncipované tak, aby byla zachována rovnováha mezi protažením a posílením těla. Jemná jóga podporuje správné držení těla, harmonizuje mysl a dech. Na svých lekcích kladu důraz na zdravé provádění pozic, na propojení dechu a pohybu.


Lektorka: Renata Maierl, Instruktor jógy specializace powerjóga/hathajóga (Power Yoga Akademie RYT 150)

K józe jsem se dostala před 15 lety. Nikdy jsem nepomyslela na to, že bych jí mohla předávat dál. Dovedla mě k tomu až cesta na Bali v listopadu 2017. Začala jsem se o jógu a její benefity zajímat více do hloubky. Na své cestě tak postupně odhaluji její tajemství, jak funguje naše tělo a mysl. Jóga je pro mě nejen fyzická aktivita, ale díky ní se cítím dobře i po psychické stránce. Představuje pro mě relax a radost z pohybu zároveň. Pravidelná praxe jógy rozvíjí flexibilitu a sílu celého těla, redukuje stres a napětí, přináší vnitřní pohodu. Jsem ráda, že to samé mohu předávat dál na mých lekcích.