Jdi na obsah Jdi na menu
 


JÓGA HARMONIZACE (pro dospělé)

Možnost cvičit on-line na:  https://www.katarinazatovicova.cz/pece-o-zenu/

Kdy: úterý 18:30 – 19:20, začínáme 13.10.2020!!

Kde: Cvičební sál  ZŠ Zličín,  Míšovická 513/12, Praha 5 (malá modrá budova před budovou ZŠ)

Lektorka:  MgA. Katarína Zatovičová

Přihlašováni na lekce: prozivot@atlas.cz nebo sms na 602378429

Cena: úvodní lekce 13.10 +20.10.za 150,- Kč, od 3.11 do 15.12

permanentka 6 lekcí 900kč/

jednorázově na místě 200kč.

Lze přijít i v průběhu kurzu.

Platba na účet 134126151/0300 do poznámky uveďte Jóga Zličín.


Obsah:

  •  Jóga- harmonizace zahrnuje tradiční sestavu 12 cviků působících na energetické dráhy (meridiány), které zabezpečují plynulý tok energie v těle a působí energetický a ozdravně
  • Pravidelným procvičováním docílíme správné hloubky dýchání, důkladného protažení, pružnějšího těla, uvolnění kloubů, pozitivního působení na vnitřní orgány, celkové fyzické i duševní harmonie.
  • V průběhu cvičení se naučíme rozumět svému rytmu těla, pozorně ho prociťovat a používat. Lekce je bezpečným prostředím pro společné naladění, cvičení, vzájemné sdílení a taky prostor pro zklidnění a relaxaci.

  Lektorka: MgA. Katarína Zatovičová 

  kontakt: +420602378429  www.katarinazatovicova.cz

Narodila se v Bratislavě. Již v dětství hrála ve filmu a televizi. Po absolvování divadelní AMU působila v Martinském divadle. Jejím velkým koníčkem už od mládí byla psychologie, celostní medicína, zdravá výživa, joga a tanec. Doplnila si vzdělání v oblasti porodnictví, prenatální a postnatální psychologie, pohybových, relaxačních, masážních technik, aromaterapie, muzikoterapie, ženského cyklu a pánevního dna metody 3x3.

V Praze 20 let realizovala svůj projekt A centrum - vědomá a aktivní příprava na mateřství a rodičovství v rolích výkonné i programové ředitelky, předsedkyně správní rady, lektorky partnerského předporodního ladění, gravidjogy a harmonizačního cvičení, jogy a afrotance pro maminky s miminky, masáží dětí a kojenců a taky jako členka týmu lektorského kurzu. Ve svých kurzech se věnuje ženám i párům před početím, v těhotenství, u porodu, po něm teoreticky i prakticky. Podporuje přirozený porod a zdravé fungování celé rodiny. Působí po celé ČR a SR.

zs-zlicin-letacek-na-web.jpg