Jdi na obsah Jdi na menu
 


13. 10. 2022

Webooker - jednorázové vstupy

Vážení návštěvníci MC Studánka, toto je jednoduchý návod, ve kterém se dozvíte, jak se přihlásit jednorázově na lekci po registraci své a přidání sebe jako studenta (chcete-li se přihlásit jednorázově na kurz pro dospělé) nebo svého dítěte jako studenta (chcete-li jej přihlásit jednorázově na kroužek pro děti). Jednorázové vstupy doporučujeme především k vyzkoušení, jak se vám budou lekce líbit. 

Po přihlášení si v horní liště klikněte na "Rozvrh". Otevře se seznam lekcí v aktuálním týdnu. Týdny můžete v levém okraji nad tabulkou měnit viz. printscreen. 

sni--mek-obrazovky-2022-10-13-v--0.31.19.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zeleně svítí lekce, na které jste se už přihlásili. Červené lekce jsou obsazené. Vyberete tedy volnou (šedou) lekci, kliknete na ni. Systém se vás zeptá, koho chcete na jednorázovou lekci přihlásit. Vyberete dítě či sebe a zaškrtnete prázdný čtvereček tak, aby byl vyplněný. Kliknete na "uložit" a jste přihlášení. Do mailu vám přijde výzva k úhradě lekce. Jednorázové lekce je ovšem stále možné platit na místě lektorovi. 

sni--mek-obrazovky-2022-10-13-v--0.31.40.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přehled přihlášených jednorázových vstupů, máte-li jich více, najdete v horní liště v sekci "Další" a "Moje kurzy". 

sni--mek-obrazovky-2022-10-13-v--0.32.40.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přejete-li si některý ze vstupů zrušit, kliknete na něj a otevře se okno, v němž zvolíte tužtičku. Systém se vás zeptá, zda jste si jistí, když odsouhlasíte, z lekce vás odhlásí. 

sni--mek-obrazovky-2022-10-13-v--0.45.28.png

 

 

 

 

 

Celá nabídka našich kurzů se vám otevře po kliknutí na "Kurzy" v horní liště, kde si můžete zakoupit celý kurz nebo příslušnou permanentku. Záložka "Akce" zobrazí jednorázové venkovní nebo vnitřní akce, které pořádáme. Jejich přehled problikává i na hlavní stránce.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Se vším vám rádi pomůžeme.

Těšíme se na vaši návštěvu