Jdi na obsah Jdi na menu
 


12. 10. 2022

Webooker - návod pro permanentky

Vážení návštěvníci MC Studánka, toto je jednoduchý návod, ve kterém se dozvíte, jak čerpat lekce ze své permanentky, kde zjistit, kolik lekcí vám zbývá, jak se omluvit z lekce, na kterou jste se již přihlásili.

Po přihlášení do Webookeru v horní liště klikněte na "Další" a "Moje kurzy".

sni--mek-obrazovky-2022-10-12-v--23.44.53.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Otevře se seznam vašich aktivních permanentek. Už tady lze vidět v pravém okraji oranžového pole, že mám nahráno 8 vstupů a zatím jsem z nich uplatnila 0, tj. nejsem přihlášená, respektive moje dítě Erika Test, na konkrétní lekce. 

sni--mek-obrazovky-2022-10-12-v--23.51.55.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Abych Eriku přihlásila na lekci, v horní liště si otevřu záložku rozvrh. Vždy se načte aktuální týden. V levé části nad tabulkou mohu zvolit jiný týden. Zeleně svítí lekce, na které jsem přihlášená. Červené lekce jsou obsazené. Vyberu šedou lekci kurzu, na který mám permanentku zakoupenou, kliknu na ni.

sni--mek-obrazovky-2022-10-12-v--23.59.34.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Otevře se okno, ve kterém jsou vidět studenti (moje děti nebo já, pokud navštěvuji kurz pro dospělé). Na printscreenu je vidět, že moje dítě Erika Test, pro které jsem zakoupila permanentku, mohu přihlásit - Náhrada. Také u ní vidím, že z osmi lekcí zatím vyčerpala nulu. Zatímco další dvě moje děti mohou mít pouze vstup jednorázový, kdybych je rovněž chtěla přihlásit (nemají permanentku). Přihlásím Eriku tak, že zaškrtnu volný čtvereček a kliknu na "uložit".

sni--mek-obrazovky-2022-10-12-v--23.45.40.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášená lekce se zbarví zeleně v rozvrhu.

sni--mek-obrazovky-2022-10-12-v--23.45.57.png

 

 

 

 

 

 

Přeji-li si lekci omluvit, protože nemohu dorazit, mohu na ni kliknout v rozvrhu, odstranit zaškrtnutí čtverečku a opět uložit. Mám-li více přihlášených lekcí a nechci listovat v rozvrhu, vrátím se zpět do "Moje kurzy" k oranžovému pruhu. Po jeho rozkliknutí se mi otevře seznam přihlášených lekcí. 

sni--mek-obrazovky-2022-10-12-v--23.46.42.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po kliknutí na tužtičku se mě systém zeptá, jestli chci skutečně hodinu omluvit. Potvrdím "Ok" a Erika bude omluvena z lekce.

sni--mek-obrazovky-2022-10-12-v--23.46.52.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přejete-li si zakoupit novou permanentku, protože vám dochází vstupy, klikněte v horní liště na "Kurzy" a ze seznamu si vyberte příslušnou permanentku, ke které se registrujte. Přijdou vám automaticky údaje k platbě. Pokud zadáte správně variabilní symbol, platbu rychleji identifikujeme, nahrajeme vám vstupy na permanentku a informujeme vás o tom. Nově bude také možnost registrovat se na celý kurz. Výhodou toho je, že se nemusíte hlásit na každou hodinu zvlášť a máte své místo jisté. Pouze se omlouváte v případě nepřítomnosti. Na konci pololetí si potom budete moci vybrat 2-3 náhrady na k tomu určených náhradových lekcích.

Máte-li jakékoli otázky, neváhejte se na nás obrátit, se vším vám pomůžeme.